Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Illzach Modenheim Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
19.04
Troyes II
4 - 0
26.04
Illzach Modenheim
3 - 0
03.05
Schiltigheim
1 - 2
10.05
Illzach Modenheim
2 - 0
17.05
Illzach Modenheim
2 - 4
24.05
Sens
3 - 1
16.08
Illzach Modenheim
3 - 0
23.08
AS Algrange
0 - 3
30.08
Illzach Modenheim
2 - 0
06.09
Jarville
1 - 0
19.04
Vauban Strasbourg
2 - 0
26.04
Vauban Strasbourg
1 - 1
03.05
Saint-Dizier
2 - 0
10.05
Vauban Strasbourg
1 - 3
17.05
FCSR Haguenau
0 - 0
24.05
Vauban Strasbourg
3 - 2
16.08
Vauban Strasbourg
2 - 1
23.08
Vauban Strasbourg
1 - 1
30.08
Epinal
3 - 2
06.09
Vauban Strasbourg
2 - 2
Illzach Modenheim - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
3
%75
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
1
%25
2
%100
0
%0
0
%0
Vauban - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
1
%25
Beraberlik
2
%50
Mağlubiyet
1
%25
0
%0
0
%0
1
%100
Illzach Modenheim - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
4
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
Vauban - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
4
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
Illzach Modenheim - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%75
xx
0
%0
x2
1
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%100
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Vauban - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%25
xx
2
%50
x2
1
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%100
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Illzach Modenheim - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Vauban - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



