Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
12.11
Ilshofen
0 - 2
19.11
Spfr. Dorfmerkingen
3 - 1
26.11
Sindelfingen
4 - 0
03.12
Ilshofen
1 - 9
04.03
Schwäbisch Hall
0 - 0
11.03
Ilshofen
0 - 4
18.03
Ilshofen
8 - 1
25.03
Biberach
2 - 3
01.04
Ilshofen
4 - 1
08.04
TSG Tübingen
2 - 2
12.11
Essingen
1 - 0
19.11
Wangen
1 - 2
26.11
Normannia Gmünd
1 - 3
03.12
Essingen
1 - 0
04.03
Hofherrnweiler-Unterromb
0 - 0
11.03
Essingen
3 - 0
18.03
Sindelfingen
1 - 2
26.03
Essingen
2 - 0
01.04
Schwäbisch Hall
0 - 1
08.04
Essingen
3 - 0
Ilshofen - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
10
%40
Beraberlik
5
%20
Mağlubiyet
10
%40
6
%50
0
%0
6
%50
Essingen - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
19
%76
Beraberlik
3
%12
Mağlubiyet
3
%12
10
%77
2
%15
1
%8
Ilshofen - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Essingen - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
13
%100
0
%0
Ilshofen - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%40
xx
5
%20
x2
10
%40
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%50
0
%0
6
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Essingen - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%12
xx
3
%12
x2
19
%76
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
10
%77
2
%15
1
%8
0
%0
0
%0
0
%0
Ilshofen - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Essingen - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



