Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Intrépide Angers Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
02.10
Mulsanne-Téloché II
1 - 1
16.10
Intrépide Angers
0 - 2
23.10
Ruaudin
0 - 5
06.11
Intrépide Angers
1 - 1
13.11
Intrépide Angers
2 - 2
20.11
ES Monceenne
3 - 0
04.12
Intrépide Angers
4 - 1
11.12
Château-du-Loir
2 - 3
29.01
Intrépide Angers
0 - 1
05.02
Andard Brain
0 - 3
02.10
Mulsanne-Téloché II
1 - 1
16.10
ES Monceenne
0 - 1
23.10
Mulsanne-Téloché II
4 - 3
06.11
Château-du-Loir
3 - 2
13.11
Mulsanne-Téloché II
1 - 4
20.11
Andard Brain
1 - 3
04.12
Mulsanne-Téloché II
1 - 1
11.12
Croix Blanche Angers
6 - 3
28.01
Beaufort-en-Vallée
2 - 0
05.02
Mulsanne-Téloché II
3 - 3
Intrépide Angers - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%45
Beraberlik
3
%27
Mağlubiyet
3
%27
2
%33
2
%33
2
%33
Mulsanne-Téloché II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%27
Beraberlik
3
%27
Mağlubiyet
5
%45
2
%33
0
%0
4
%67
Intrépide Angers - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Mulsanne-Téloché II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Intrépide Angers - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%45
xx
3
%27
x2
3
%27
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
2
%33
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Mulsanne-Téloché II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%45
xx
3
%27
x2
3
%27
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%33
0
%0
4
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Intrépide Angers - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Mulsanne-Téloché II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



