Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Sportfr. Oestr.-Iserlohn Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
22.09
Horsthausen
2 - 3
29.09
Sportfr. Oestr.-Iserlohn
1 - 1
06.10
Vestia Disteln
2 - 3
13.10
Sportfr. Oestr.-Iserlohn
2 - 1
20.10
Lüner SV
2 - 0
27.10
Sportfr. Oestr.-Iserlohn
2 - 2
03.11
Westfalia Herne
1 - 2
10.11
Sportfr. Oestr.-Iserlohn
3 - 1
17.11
Erndtebrück
1 - 0
01.12
Hohenlimburg
1 - 1
21.09
Holzwickeder SC
4 - 0
29.09
Schüren
1 - 2
06.10
Brünninghausen
3 - 1
13.10
Schüren
2 - 1
20.10
Sprockhövel
4 - 2
27.10
Schüren
3 - 2
03.11
SF Wanne-Eickel
4 - 3
10.11
Schüren
2 - 1
17.11
Hohenlimburg
2 - 0
01.12
Schüren
1 - 3
Iserlohn - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%50
Beraberlik
5
%31
Mağlubiyet
3
%19
2
%29
4
%57
1
%14
Schüren - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%38
Beraberlik
1
%6
Mağlubiyet
9
%56
2
%25
1
%13
5
%63
Iserlohn - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
16
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Schüren - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
16
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Iserlohn - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%50
xx
5
%31
x2
3
%19
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
4
%57
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Schüren - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
9
%56
xx
1
%6
x2
6
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
1
%13
5
%63
0
%0
0
%0
0
%0
Iserlohn - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Schüren - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



