Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Blo-Wäiss Izeg Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
04.11
Jeunesse Junglinster
6 - 0
11.11
Blo-Wäiss Izeg
1 - 0
18.11
FC Titus Lamadelaine
4 - 0
25.11
Blo-Wäiss Izeg
1 - 1
02.12
The Belval Belvaux
3 - 2
03.03
Berdenia Berbourg
2 - 2
10.03
Blo-Wäiss Izeg
5 - 1
07.04
Blo-Wäiss Izeg
4 - 0
10.04
Blo-Wäiss Izeg
1 - 3
14.04
Avenir Beggen
0 - 1
04.11
Yellow Boys Weiler
3 - 0
11.11
Munsbach
3 - 3
18.11
Koeppchen
4 - 0
25.11
Munsbach
0 - 1
02.12
Esch
4 - 0
03.03
CeBra
3 - 1
10.03
Munsbach
4 - 1
07.04
Munsbach
3 - 1
10.04
Munsbach
0 - 5
14.04
Daring Echternach
2 - 2
Munsbach - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%22
Beraberlik
6
%33
Mağlubiyet
8
%44
2
%22
1
%11
6
%67
Izeg - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
18
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Munsbach - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
18
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Izeg - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%33
xx
6
%33
x2
6
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%44
3
%33
2
%22
0
%0
0
%0
0
%0
Munsbach - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%44
xx
6
%33
x2
4
%22
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%22
1
%11
6
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Izeg - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Munsbach - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



