Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Lanvallay Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
02.10
Château-Malo
3 - 3
16.10
Lanvallay
3 - 3
23.10
Lanvallay
3 - 1
06.11
Val d'Arguenon
2 - 1
13.11
Lanvallay
1 - 2
27.11
Pleurtuit
2 - 1
11.12
Saint-Jouan-des-Guerets
2 - 0
08.01
Lanvallay
3 - 0
15.01
Lanvallay
5 - 2
22.01
Saint-Malo C
1 - 2
02.10
Château-Malo
3 - 3
16.10
Val d'Arguenon
1 - 3
23.10
Château-Malo
1 - 2
06.11
Pleurtuit
0 - 1
13.11
Château-Malo
4 - 0
27.11
Saint-Jouan-des-Guerets
1 - 3
04.12
Château-Malo
3 - 1
11.12
Saint-Malo C
2 - 2
15.01
Château-Malo
1 - 0
22.01
Château-Malo
2 - 0
Lanvallay - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%36
Beraberlik
3
%27
Mağlubiyet
4
%36
3
%50
2
%33
1
%17
Château-Malo - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%73
Beraberlik
2
%18
Mağlubiyet
1
%9
4
%80
1
%20
0
%0
Lanvallay - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Château-Malo - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Lanvallay - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%36
xx
3
%27
x2
4
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
2
%33
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Château-Malo - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%9
xx
2
%18
x2
8
%73
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%80
1
%20
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Lanvallay - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Château-Malo - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



