Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Le Fenouiller Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
20.11
Le Fenouiller
3 - 0
04.12
La St André
4 - 0
11.12
Le Fenouiller
2 - 2
29.01
Saint-Nazaire AF II
5 - 0
05.02
Le Fenouiller
1 - 2
26.02
Le Fenouiller
0 - 0
05.03
Le Fenouiller
0 - 0
19.03
Le Fenouiller
2 - 2
02.04
Le Fenouiller
2 - 1
16.04
Le Poiré-sur-Vie III
3 - 0
04.12
La St André
4 - 0
11.12
FC des Achards
3 - 0
29.01
La St André
2 - 0
05.02
Saint-Pierre-de-Retz
2 - 1
26.02
Saint-Marc Saint-Nazaire
2 - 2
05.03
La St André
1 - 1
19.03
Saint-Nazaire AF II
1 - 1
26.03
La St André
4 - 2
02.04
Pornichet
0 - 0
16.04
Saint-Aubin Guerande
1 - 0
Le Fenouiller - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%25
Beraberlik
5
%31
Mağlubiyet
7
%44
3
%38
4
%50
1
%13
La St André - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%41
Beraberlik
5
%29
Mağlubiyet
5
%29
0
%0
4
%50
4
%50
Le Fenouiller - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
16
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
La St André - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
17
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Le Fenouiller - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%25
xx
5
%31
x2
7
%44
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%38
4
%50
1
%13
0
%0
0
%0
0
%0
La St André - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%29
xx
5
%29
x2
7
%41
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%50
4
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Le Fenouiller - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
La St André - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.


