Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Legnago Salus Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
04.12
Mezzocorona
1 - 1
08.12
Legnago Salus
1 - 0
11.12
Belluno
0 - 1
18.12
Legnago Salus
2 - 2
08.01
Legnago Salus
2 - 0
15.01
Itala San Marco
0 - 1
22.01
Legnago Salus
0 - 0
29.01
Montecchio Maggiore
0 - 2
19.02
Sandonà
0 - 1
22.02
Legnago Salus
1 - 0
04.12
Itala San Marco
0 - 1
08.12
Montebelluna
1 - 1
11.12
Sacilese
1 - 1
18.12
Montebelluna
1 - 0
08.01
Montebelluna
2 - 0
15.01
Union Quinto
1 - 2
22.01
Montebelluna
1 - 0
29.01
Montebelluna
1 - 1
12.02
Sandonà
2 - 2
19.02
Montebelluna
3 - 1
Legnago - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
12
%52
Beraberlik
10
%43
Mağlubiyet
1
%4
5
%45
5
%45
1
%9
Montebelluna - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
11
%48
Beraberlik
7
%30
Mağlubiyet
5
%22
5
%45
3
%27
3
%27
Legnago - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
23
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
11
%100
0
%0
Montebelluna - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
23
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
11
%100
0
%0
Legnago - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
12
%52
xx
10
%43
x2
1
%4
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%45
5
%45
1
%9
0
%0
0
%0
0
%0
Montebelluna - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%22
xx
7
%30
x2
11
%48
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%45
3
%27
3
%27
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Legnago - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Montebelluna - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



