Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Les Essarts Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
03.11
Sablé-sur-Sarthe III
0 - 0
10.11
Les Essarts
1 - 0
01.12
Les Essarts
2 - 1
15.12
Les Essarts
4 - 1
26.01
Saint-Laurent Malvent
0 - 1
23.02
Les Essarts
4 - 0
16.03
Sevremont FC
2 - 1
06.04
Bouchemaine
2 - 4
13.04
Les Essarts
3 - 0
27.04
La Suze
0 - 1
10.11
Saint-Laurent Malvent
2 - 1
01.12
Saint-Laurent Malvent
2 - 1
15.12
Clermont-Créans
1 - 1
26.01
Saint-Laurent Malvent
0 - 1
02.02
Intrépide Angers
1 - 2
23.02
Saint-Laurent Malvent
4 - 1
16.03
Bouchemaine
4 - 3
06.04
La Suze
2 - 2
13.04
Saint-Laurent Malvent
6 - 1
27.04
Saint-Laurent Malvent
8 - 2
Les Essarts - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
11
%79
Beraberlik
1
%7
Mağlubiyet
2
%14
8
%100
0
%0
0
%0
Saint-Laurent Malvent - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%50
Beraberlik
4
%29
Mağlubiyet
3
%21
1
%14
4
%57
2
%29
Les Essarts - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Saint-Laurent Malvent - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Les Essarts - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
11
%79
xx
1
%7
x2
2
%14
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Saint-Laurent Malvent - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%21
xx
4
%29
x2
7
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%14
4
%57
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Les Essarts - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Saint-Laurent Malvent - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



