Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Lusitania FC Lourosa Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
21.12
Lusitania FC Lourosa
0 - 1
28.12
Gondomar
1 - 1
04.01
Lusitania FC Lourosa
1 - 0
11.01
Cinfaes
1 - 0
18.01
Lusitania FC Lourosa
4 - 0
15.02
Lusitania FC Lourosa
2 - 2
22.02
Cinfaes
2 - 2
01.03
Lusitania FC Lourosa
2 - 2
08.03
Sobrado
1 - 0
15.03
Pedras Rubras
1 - 1
21.12
Lusitania FC Lourosa
0 - 1
28.12
Moimenta da Beira
2 - 2
04.01
Gondomar
1 - 0
11.01
Salgueiros
3 - 0
18.01
Moimenta da Beira
1 - 1
15.02
Moimenta da Beira
1 - 1
22.02
Espinho
1 - 0
01.03
Moimenta da Beira
1 - 1
08.03
Coimbrões
0 - 0
15.03
Moimenta da Beira
1 - 2
Lourosa - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%26
Beraberlik
6
%26
Mağlubiyet
11
%48
6
%55
3
%27
2
%18
Moimenta - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%17
Beraberlik
7
%30
Mağlubiyet
12
%52
2
%18
2
%18
7
%64
Lourosa - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%30
Beraberlik
12
%52
Mağlubiyet
4
%17
4
%36
5
%45
2
%18
Moimenta - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%13
Beraberlik
11
%48
Mağlubiyet
9
%39
1
%9
5
%45
5
%45
Lourosa - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
4
%17
1x
2
%9
12
1
%4
x1
2
%9
xx
4
%17
x2
6
%26
21
0
%0
2x
0
%0
22
4
%17
4
%36
0
%0
0
%0
2
%18
3
%27
0
%0
0
%0
0
%0
2
%18
Moimenta - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
7
%30
1x
2
%9
12
0
%0
x1
5
%22
xx
4
%17
x2
2
%9
21
0
%0
2x
1
%4
22
2
%9
1
%9
0
%0
0
%0
1
%9
1
%9
3
%27
0
%0
1
%9
4
%36
Lourosa - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
1
2
15 - 30
4
1
5
30 - 45
2
0
2
45 - 60
1
3
4
60 - 75
1
2
3
75 - 90
6
1
7
Moimenta - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
4
8
12
15 - 30
1
1
2
30 - 45
0
3
3
45 - 60
1
1
2
60 - 75
2
1
3
75 - 90
1
4
5
oyuncu istatistikleri
İlk 11
Rating
Yedekler
Rating
İlk 11
Rating
Yedekler
Rating
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler
hakem istatistikleri
Sezon
Lig
Tarih
Maç
İY



