Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Louverné Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Sablé-sur-Sarthe III
4 - 1
06.11
Louverné
1 - 1
13.11
US Laval
0 - 1
20.11
Louverné
2 - 0
04.12
Noyen-sur-Sarthe
1 - 1
11.12
Louverné
2 - 2
29.01
Louverné
0 - 0
05.02
Pouancé
3 - 2
26.02
Louverné
0 - 3
05.03
Entrammes
1 - 0
23.10
Sablé-sur-Sarthe III
4 - 1
06.11
Pouancé
1 - 1
13.11
Sablé-sur-Sarthe III
2 - 0
20.11
Auvers Poillé Brulon B
1 - 3
04.12
Sablé-sur-Sarthe III
5 - 4
11.12
NDC Angers II
2 - 0
29.01
Tiercé Cheffes
0 - 4
05.02
Sablé-sur-Sarthe III
1 - 0
26.02
Noyen-sur-Sarthe
0 - 1
05.03
Sablé-sur-Sarthe III
5 - 0
Louverné - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
2
%15
Beraberlik
5
%38
Mağlubiyet
6
%46
1
%14
4
%57
2
%29
Sablé-sur-Sarthe III - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
10
%77
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
2
%15
4
%57
1
%14
2
%29
Louverné - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Sablé-sur-Sarthe III - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Louverné - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%15
xx
5
%38
x2
6
%46
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%14
4
%57
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Sablé-sur-Sarthe III - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%15
xx
1
%8
x2
10
%77
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
1
%14
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Louverné - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Sablé-sur-Sarthe III - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



