Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Lugo Fuenlabrada Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
20.03
Móstoles II
0 - 0
27.03
Lugo Fuenlabrada
1 - 1
03.04
Inter de Valdemoro
0 - 2
10.04
Lugo Fuenlabrada
1 - 2
24.04
Lugo Fuenlabrada
0 - 2
08.05
RSC Internacional
3 - 0
15.05
Lugo Fuenlabrada
1 - 0
22.05
Tajamar
1 - 0
29.05
Lugo Fuenlabrada
2 - 0
05.06
Fuenlabrada II
1 - 2
20.03
Ciudad de Getafe
1 - 3
27.03
Móstoles CF
1 - 2
03.04
Arganda
0 - 3
10.04
Móstoles CF
3 - 2
24.04
Sporting Hortaleza II
0 - 3
08.05
Móstoles CF
3 - 2
15.05
Móstoles II
0 - 2
22.05
Móstoles CF
0 - 1
29.05
Inter de Valdemoro
0 - 3
05.06
Móstoles CF
2 - 1
Lugo - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
15
%45
Beraberlik
8
%24
Mağlubiyet
10
%30
8
%50
4
%25
4
%25
Móstoles CF - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
19
%58
Beraberlik
6
%18
Mağlubiyet
8
%24
10
%63
3
%19
3
%19
Lugo - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
33
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
16
%100
0
%0
Móstoles CF - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
33
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
16
%100
0
%0
Lugo - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
15
%45
xx
8
%24
x2
10
%30
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
8
%50
4
%25
4
%25
0
%0
0
%0
0
%0
Móstoles CF - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%24
xx
6
%18
x2
19
%58
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
10
%63
3
%19
3
%19
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Lugo - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Móstoles CF - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



