Sezon İstatistikleri
Lyseng - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:2
Oran:
2.28
%22
Beraberlik:3
Oran:
3.12
%33
Mağlubiyet:4
Oran:
2.19
%45
Avarta - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:4
Oran:
2.19
%44
Beraberlik:0
Oran:
3.12
%0
Mağlubiyet:5
Oran:
2.28
%56
Lyseng - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:0
Oran:
2.98
%0
Beraberlik:9
Oran:
1.87
%100
Mağlubiyet:0
Oran:
2.89
%0
Avarta - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:0
Oran:
2.89
%0
Beraberlik:9
Oran:
1.87
%100
Mağlubiyet:0
Oran:
2.98
%0
Lyseng - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:1
Oran:
-
%11
Üst:8
Oran:
-
%89
Avarta - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:9
Oran:
-
%100
Lyseng - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
1.57
%11
Üst:7
Oran:
1.73
%89
Avarta - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:6
Oran:
1.57
%67
Üst:3
Oran:
1.73
%33
Lyseng - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:4
Oran:
1.57
%44
Üst:5
Oran:
1.73
%56
Avarta - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:8
Oran:
1.57
%89
Üst:1
Oran:
1.73
%11
Lyseng - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:7
Oran:
-
%78
Üst:2
Oran:
-
%22
Avarta - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:8
Oran:
-
%89
Üst:1
Oran:
-
%11
Lyseng - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:8
Oran:
-
%89
Üst:1
Oran:
-
%11
Avarta - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:8
Oran:
-
%89
Üst:1
Oran:
-
%11
Lyseng - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:9
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
Avarta - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:9
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
Lyseng - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:7
Oran:
1.59
%78
Yok:2
Oran:
1.71
%75
Avarta - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:1
Oran:
1.59
%11
Yok:8
Oran:
1.71
%89
Maç Başına Ortalamalar
Lyseng - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
1
2
15 - 30
0
2
2
30 - 45
3
2
5
45 - 60
2
3
5
60 - 75
2
2
4
75 - 90
2
3
5
Avarta - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
3
4
15 - 30
0
1
1
30 - 45
0
0
0
45 - 60
1
0
1
60 - 75
1
2
3
75 - 90
0
1
1
Kazanma Farkları
3
1 Fark
7
0
2 Fark
0
0
3+ Fark
0
Kaybetme Farkları
6
1 Fark
7
2
2 Fark
2
2
3+ Fark
1
Sıradaki Gol
7
0 - 0
7
6
0 - 1
1
0
1 - 0
1
2
1 - 1
0
2
0 - 2
1
0
2 - 0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
2
1 - 6
4
1
7 - 12
3
En Golcüler
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.

