Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
11.02
Meurchin
2 - 0
18.02
Linselles
2 - 1
25.02
Meurchin
2 - 0
10.03
Croix II
0 - 2
24.03
Meurchin
0 - 1
30.03
Meurchin
3 - 0
07.04
Saint-Pol-sur-Ternoise
1 - 2
28.04
Calonne-Ricouart
5 - 1
05.05
Meurchin
1 - 3
12.05
Leers
1 - 6
08.09
Meurchin
v
11.02
Leers
0 - 0
18.02
Roncq
1 - 0
10.03
District d'Isbergues
2 - 2
17.03
Calonne-Ricouart
1 - 3
24.03
Anstaing
1 - 0
01.04
Anstaing
4 - 3
07.04
Béthune B
0 - 0
28.04
Marles les Mines
0 - 1
05.05
Anstaing
0 - 2
12.05
Anstaing
0 - 0
08.09
Anstaing
v
Meurchin - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%54
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
5
%38
4
%57
1
%14
2
%29
Anstaing - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%46
Beraberlik
4
%31
Mağlubiyet
3
%23
2
%29
3
%43
2
%29
Meurchin - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Anstaing - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Meurchin - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%54
xx
1
%8
x2
5
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
1
%14
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Anstaing - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%23
xx
4
%31
x2
6
%46
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
3
%43
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Meurchin - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Anstaing - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



