Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Miannay Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Miannay
4 - 1
23.10
AFC Creil
2 - 1
06.11
Miannay
1 - 3
13.11
Chantilly II
4 - 4
11.12
Miannay
2 - 1
29.01
Montdidier
1 - 1
12.02
Miannay
1 - 2
19.02
Miannay
1 - 1
26.02
Saint-Maximin
0 - 1
19.03
Miannay
2 - 0
07.05
La Montoye
v
14.05
Miannay
v
21.05
AC Amiens B
v
16.10
Saint-Maximin
0 - 6
23.10
Chantilly II
1 - 3
06.11
AFC Creil
5 - 0
13.11
Chantilly II
4 - 4
22.01
Chantilly II
0 - 1
29.01
Moreuil
1 - 2
12.02
US Abbeville
1 - 6
19.02
Chantilly II
2 - 2
26.02
Chantilly II
0 - 4
19.03
AC Amiens B
4 - 1
07.05
Montdidier
v
14.05
Chantilly II
v
21.05
Saint-Valéry
v
Miannay - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%42
Beraberlik
3
%25
Mağlubiyet
4
%33
4
%57
1
%14
2
%29
Chantilly II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%33
Beraberlik
2
%17
Mağlubiyet
6
%50
3
%50
0
%0
3
%50
Miannay - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Chantilly II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Miannay - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%42
xx
3
%25
x2
4
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%57
1
%14
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Chantilly II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%50
xx
2
%17
x2
4
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
0
%0
3
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Miannay - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Chantilly II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



