Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Modena U19 Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
11.01
Modena U19
2 - 2
18.01
Virtus Entella U19
3 - 3
25.01
Modena U19
9 - 0
01.02
Parma U19
2 - 2
08.02
Modena U19
1 - 2
15.02
Vicenza Virtus U19
3 - 4
22.02
Modena U19
3 - 4
01.03
Brescia U19
3 - 1
08.03
Modena U19
0 - 0
15.03
Como U19
1 - 0
11.01
Como U19
3 - 1
18.01
Virtus Entella U19
3 - 3
25.01
Pro Vercelli U19
1 - 1
01.02
Virtus Entella U19
1 - 0
08.02
Virtus Entella U19
1 - 1
15.02
Südtirol U19
2 - 2
22.02
Parma U19
1 - 3
01.03
Virtus Entella U19
1 - 1
08.03
FeralpiSalo U19
0 - 1
15.03
Virtus Entella U19
1 - 1
Modena U19 - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%35
Beraberlik
5
%22
Mağlubiyet
10
%43
5
%42
3
%25
4
%33
Virtus U19 - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
10
%43
Beraberlik
9
%39
Mağlubiyet
4
%17
5
%45
3
%27
3
%27
Modena U19 - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
1
%4
Beraberlik
21
%91
Mağlubiyet
1
%4
0
%0
11
%92
1
%8
Virtus U19 - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
22
%96
Mağlubiyet
1
%4
0
%0
11
%100
0
%0
Modena U19 - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
1
%4
12
0
%0
x1
8
%35
xx
4
%17
x2
9
%39
21
0
%0
2x
0
%0
22
1
%4
0
%0
0
%0
0
%0
5
%42
3
%25
3
%25
0
%0
0
%0
1
%8
Virtus U19 - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
1
%4
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%13
xx
9
%39
x2
10
%43
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%45
3
%27
3
%27
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Modena U19 - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
4
0
4
15 - 30
4
5
9
30 - 45
6
2
8
45 - 60
2
3
5
60 - 75
1
0
1
75 - 90
3
2
5
Virtus U19 - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
1
2
15 - 30
2
0
2
30 - 45
2
1
3
45 - 60
3
2
5
60 - 75
5
2
7
75 - 90
1
2
3
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler



