Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Mondercange Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
23.10
Mondorf-les-Bains
2 - 2
30.10
Mondercange
0 - 1
06.11
Mondercange
4 - 4
20.11
Young Boys
3 - 0
25.02
Mondercange
3 - 0
04.03
Wiltz
2 - 0
11.03
Mondercange
1 - 0
17.03
Muhlenbach Lusitanos
2 - 3
21.03
Mondercange
0 - 2
25.03
Etzella Ettelbrück
1 - 0
30.10
Blo-Wäiss Izeg
2 - 3
06.11
Obercorn
2 - 2
20.11
Norden
3 - 0
27.11
Obercorn
1 - 0
25.02
Muhlenbach Lusitanos
2 - 2
04.03
Obercorn
2 - 2
11.03
Jeunesse Canach
4 - 0
17.03
Obercorn
1 - 1
21.03
Etzella Ettelbrück
1 - 0
25.03
Obercorn
0 - 0
Mondercange - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%42
Beraberlik
2
%11
Mağlubiyet
9
%47
5
%56
1
%11
3
%33
Obercorn - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%21
Beraberlik
5
%26
Mağlubiyet
10
%53
2
%22
1
%11
6
%67
Mondercange - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
19
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Obercorn - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
19
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Mondercange - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%42
xx
2
%11
x2
9
%47
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%56
1
%11
3
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Obercorn - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%53
xx
5
%26
x2
4
%21
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%22
1
%11
6
%67
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Mondercange - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Obercorn - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



