Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Montataire Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
20.11
Montataire
1 - 3
27.11
Montataire
1 - 1
11.12
Chevrières Grandfresnoy
1 - 0
29.01
Ailly-Sur-Somme
1 - 0
12.02
Montataire
2 - 1
26.02
SC Abbeville
0 - 1
05.03
Outreau
0 - 1
19.03
Montataire
4 - 2
02.04
Montataire
2 - 4
16.04
Saint-Maximin
0 - 3
13.11
Porto Amiens
3 - 3
27.11
Saint-Just-en-Chaussée
0 - 4
11.12
Outreau
0 - 2
29.01
Porto Amiens
1 - 2
12.02
Porto Amiens
5 - 0
26.02
Nogent-sur-Oise
1 - 3
05.03
Gamaches
0 - 3
19.03
Porto Amiens
0 - 0
02.04
Saint-Nicolas-lez-Arras
1 - 1
16.04
Porto Amiens
3 - 1
Montataire - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%47
Beraberlik
3
%20
Mağlubiyet
5
%33
2
%29
2
%29
3
%43
Porto Amiens - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
10
%67
Beraberlik
3
%20
Mağlubiyet
2
%13
6
%75
1
%13
1
%13
Montataire - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Porto Amiens - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Montataire - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%47
xx
3
%20
x2
5
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
2
%29
3
%43
0
%0
0
%0
0
%0
Porto Amiens - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%13
xx
3
%20
x2
10
%67
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%75
1
%13
1
%13
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Montataire - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Porto Amiens - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



