Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Montauban OC Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
22.10
Montauban OC
1 - 3
12.11
Montauban OC
2 - 0
19.11
Langueux
0 - 1
26.11
Loudéac OSC
3 - 2
03.12
Montauban OC
2 - 0
10.12
Liffré
2 - 0
14.01
Vignoc Hédé Guipel
0 - 0
04.02
Lamballe FC
2 - 3
11.02
Montauban OC
0 - 2
18.02
Bréteil-Talensac
1 - 1
12.11
Vignoc Hédé Guipel
3 - 0
19.11
Langueux
0 - 1
26.11
Langueux
0 - 3
03.12
Saint-Malo II
4 - 1
10.12
Langueux
2 - 2
14.01
Saint-Brieuc Ginglin
3 - 1
21.01
Langueux
1 - 4
04.02
Langueux
1 - 1
11.02
Loudéac OSC
1 - 5
18.02
Langueux
6 - 1
Montauban OC - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%31
Beraberlik
2
%15
Mağlubiyet
7
%54
2
%40
0
%0
3
%60
Langueux - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%29
Beraberlik
3
%21
Mağlubiyet
7
%50
2
%29
1
%14
4
%57
Montauban OC - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Langueux - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Montauban OC - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%31
xx
2
%15
x2
7
%54
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%40
0
%0
3
%60
0
%0
0
%0
0
%0
Langueux - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%50
xx
3
%21
x2
4
%29
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
1
%14
4
%57
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Montauban OC - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Langueux - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



