Monterrey - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
1.96
%
Beraberlik:
Oran:
3.11
%
Mağlubiyet:
Oran:
2.51
%
Cincinnati - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
2.51
%
Beraberlik:
Oran:
3.11
%
Mağlubiyet:
Oran:
1.96
%
Monterrey - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
2.42
%
Beraberlik:
Oran:
2.09
%
Mağlubiyet:
Oran:
2.96
%
Cincinnati - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
2.96
%
Beraberlik:
Oran:
2.09
%
Mağlubiyet:
Oran:
2.42
%
Monterrey - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Cincinnati - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Monterrey - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
3.93
%
Üst:
Oran:
-
%
Cincinnati - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
3.93
%
Üst:
Oran:
-
%
Monterrey - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.97
%
Üst:
Oran:
1.38
%
Cincinnati - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.97
%
Üst:
Oran:
1.38
%
Monterrey - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.33
%
Üst:
Oran:
2.10
%
Cincinnati - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.33
%
Üst:
Oran:
2.10
%
Monterrey - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Cincinnati - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Monterrey - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Cincinnati - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Monterrey - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:
Oran:
1.31
%
Yok:
Oran:
2.12
%75
Cincinnati - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:
Oran:
1.31
%
Yok:
Oran:
2.12
%
Maç Başına Ortalamalar
Monterrey - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Cincinnati - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Kazanma Farkları
Kaybetme Farkları
Sıradaki Gol
0
0 - 0
0
0
0 - 1
0
0
1 - 0
0
0
1 - 1
0
0
0 - 2
0
0
2 - 0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
En Golcüler
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.

