Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Montevarchi Calcio Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
26.11
Montevarchi Calcio
0 - 2
03.12
San Donato Tavarnelle
3 - 1
10.12
Orvietana Calcio
0 - 3
16.12
Montevarchi Calcio
1 - 1
21.12
Grosseto
2 - 2
07.01
Seravezza
1 - 0
14.01
Montevarchi Calcio
3 - 2
21.01
Cenaia
0 - 0
28.01
Montevarchi Calcio
1 - 1
04.02
Sangiovannese
0 - 0
26.11
Figline
2 - 0
03.12
Livorno
1 - 1
10.12
Figline
1 - 2
16.12
Mobilieri Ponsacco
0 - 1
20.12
Figline
0 - 0
07.01
Figline
0 - 0
14.01
Ghivizzano Borgo Mozzano
2 - 1
21.01
Figline
3 - 2
28.01
Pianese
4 - 2
04.02
Figline
1 - 1
Montevarchi - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%23
Beraberlik
9
%41
Mağlubiyet
8
%36
3
%30
3
%30
4
%40
Figline - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%32
Beraberlik
9
%41
Mağlubiyet
6
%27
4
%40
3
%30
3
%30
Montevarchi - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
22
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Figline - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
22
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Montevarchi - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%23
xx
9
%41
x2
8
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%30
3
%30
4
%40
0
%0
0
%0
0
%0
Figline - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%27
xx
9
%41
x2
7
%32
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%40
3
%30
3
%30
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Montevarchi - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
2
1
3
15 - 30
1
0
1
30 - 45
0
0
0
45 - 60
1
0
1
60 - 75
1
2
3
75 - 90
0
2
2
Figline - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



