Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Montrichard Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Ymonville
2 - 2
23.10
Montrichard
3 - 0
06.11
Tours II
7 - 2
13.11
Montrichard
0 - 2
04.12
La Ville-aux-Dames
3 - 1
11.12
Montrichard
1 - 1
22.01
Montrichard
0 - 3
29.01
Beaugency
4 - 1
05.02
Montrichard
1 - 0
12.02
Chaingy/St Ay
0 - 3
19.03
Chambray-lès-Tours II
v
26.03
Montrichard
v
02.04
Azay/Cheillé II
v
16.10
Ymonville
2 - 2
23.10
Boigny Chécy Mardié
4 - 0
06.11
Ymonville
3 - 0
13.11
Portugais Blois
0 - 1
04.12
Chambray-lès-Tours II
3 - 1
11.12
Ymonville
1 - 3
15.01
Azay/Cheillé II
2 - 2
22.01
Ymonville
1 - 1
05.02
Beaugency
2 - 1
12.02
Ymonville
1 - 1
19.03
Ymonville
v
26.03
Chaingy/St Ay
v
02.04
Ymonville
v
Montrichard - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%38
Beraberlik
2
%15
Mağlubiyet
6
%46
3
%50
1
%17
2
%33
Ymonville - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%23
Beraberlik
5
%38
Mağlubiyet
5
%38
1
%14
2
%29
4
%57
Montrichard - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Ymonville - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Montrichard - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
2
%15
x2
6
%46
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Ymonville - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%38
xx
5
%38
x2
3
%23
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%14
2
%29
4
%57
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Montrichard - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Ymonville - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



