Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Monza U19 Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
14.09
Monza U19
3 - 0
21.09
Savona U19
1 - 3
28.09
Monza U19
2 - 1
05.10
Pro Patria U19
4 - 3
26.10
Varese U19 II
2 - 0
02.11
Monza U19
1 - 1
09.11
Torino U19 II
1 - 1
16.11
Monza U19
3 - 0
23.11
Alessandria U19
2 - 2
30.11
Monza U19
2 - 1
21.09
Virtus Entella U19
0 - 0
28.09
Cremonese U19
1 - 2
05.10
Virtus Entella U19
5 - 1
19.10
Virtus Entella U19
2 - 1
26.10
Pergolettese U19
1 - 1
02.11
Virtus Entella U19
0 - 5
09.11
Varese U19 II
2 - 1
16.11
Virtus Entella U19
0 - 1
23.11
Pro Patria U19
2 - 1
30.11
Virtus Entella U19
2 - 0
Monza U19 - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%50
Beraberlik
3
%30
Mağlubiyet
2
%20
4
%80
1
%20
0
%0
Virtus U19 - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%40
Beraberlik
2
%20
Mağlubiyet
4
%40
1
%25
1
%25
2
%50
Monza U19 - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
10
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Virtus U19 - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
10
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
Monza U19 - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%50
xx
3
%30
x2
2
%20
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%80
1
%20
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Virtus U19 - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%40
xx
2
%20
x2
4
%40
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%25
1
%25
2
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Monza U19 - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Virtus U19 - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



