Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Moratalaz Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
14.01
Coslada
0 - 2
21.01
Moratalaz
0 - 0
28.01
Moratalaz
0 - 0
04.02
Cala Pozuelo
2 - 1
11.02
Moratalaz
0 - 1
18.02
SS Reyes II
0 - 0
25.02
Moratalaz
1 - 1
03.03
Sporting Hortaleza
1 - 1
10.03
Moratalaz
0 - 0
17.03
Unión Valdebernardo
0 - 0
14.01
Cala Pozuelo
2 - 1
21.01
Concepción
2 - 1
28.01
Concepción
2 - 1
04.02
Torrejón II
0 - 0
11.02
Concepción
4 - 3
18.02
Aravaca
2 - 1
25.02
Concepción
3 - 0
03.03
Concepción
0 - 0
10.03
Las Rozas II
4 - 2
17.03
Concepción
1 - 1
Moratalaz - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
11
%44
Beraberlik
11
%44
Mağlubiyet
3
%12
7
%54
5
%38
1
%8
Concepción - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%28
Beraberlik
6
%24
Mağlubiyet
12
%48
1
%8
4
%33
7
%58
Moratalaz - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
13
%100
0
%0
Concepción - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
25
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Moratalaz - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
11
%44
xx
11
%44
x2
3
%12
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
7
%54
5
%38
1
%8
0
%0
0
%0
0
%0
Concepción - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
12
%48
xx
6
%24
x2
7
%28
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%8
4
%33
7
%58
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Moratalaz - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Concepción - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



