Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Mortágua Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
23.01
Mortágua 
2 - 0
14.02
Mortágua 
2 - 1
21.02
Lusitano FCV
0 - 0
28.02
Lusitania FC Lourosa
0 - 1
06.03
Mortágua 
1 - 0
13.03
Sanjoanense
2 - 0
20.03
Mortágua 
3 - 0
26.03
Cesarense
3 - 1
03.04
Oliveira de Frades 
3 - 1
10.04
Mortágua 
1 - 0
23.01
Mortágua 
2 - 0
14.02
Lusitania FC Lourosa
1 - 0
21.02
Gafanha
2 - 1
28.02
Lusitania FC Lourosa
0 - 1
06.03
Cesarense
1 - 1
13.03
Lusitania FC Lourosa
2 - 0
20.03
Lusitania FC Lourosa
1 - 1
26.03
Sanjoanense
0 - 0
03.04
Lusitano FCV
3 - 0
10.04
Lusitania FC Lourosa
0 - 0
Mortágua - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
9
%33
Beraberlik
8
%30
Mağlubiyet
10
%37
6
%46
3
%23
4
%31
Lourosa - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%22
Beraberlik
11
%41
Mağlubiyet
10
%37
1
%8
4
%31
8
%62
Mortágua - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%26
Beraberlik
11
%41
Mağlubiyet
9
%33
6
%46
4
%31
3
%23
Lourosa - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%15
Beraberlik
15
%56
Mağlubiyet
8
%30
0
%0
6
%46
7
%54
Mortágua - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
4
%15
1x
3
%11
12
0
%0
x1
5
%19
xx
3
%11
x2
3
%11
21
0
%0
2x
2
%7
22
7
%26
4
%31
2
%15
0
%0
2
%15
0
%0
2
%15
0
%0
1
%8
2
%15
Lourosa - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
5
%19
1x
2
%7
12
1
%4
x1
5
%19
xx
7
%26
x2
3
%11
21
0
%0
2x
2
%7
22
2
%7
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%23
3
%23
1
%8
1
%8
5
%38
Mortágua - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
6
2
8
15 - 30
2
4
6
30 - 45
1
2
3
45 - 60
3
3
6
60 - 75
3
5
8
75 - 90
4
2
6
Lourosa - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
4
5
15 - 30
1
3
4
30 - 45
0
3
3
45 - 60
1
5
6
60 - 75
1
3
4
75 - 90
5
3
8
oyuncu istatistikleri
İlk 11
Rating
Yedekler
Rating
İlk 11
Rating
Yedekler
Rating
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler
hakem istatistikleri
Sezon
Lig
Tarih
Maç
İY



