Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
02.12
Esch
4 - 0
03.03
CeBra
3 - 1
10.03
Munsbach
4 - 1
07.04
Munsbach
3 - 1
10.04
Munsbach
0 - 5
14.04
Daring Echternach
2 - 2
21.04
Blo-Wäiss Izeg
2 - 5
28.04
Munsbach
0 - 3
05.05
Munsbach
1 - 1
09.05
Jeunesse Junglinster
4 - 2
02.12
Koeppchen
4 - 2
03.03
Esch
3 - 0
10.03
Koeppchen
2 - 1
07.04
Koeppchen
0 - 0
10.04
Koeppchen
2 - 1
14.04
Luna Obercorn
3 - 1
21.04
Berdenia Berbourg
2 - 4
28.04
Koeppchen
3 - 0
05.05
Avenir Beggen
1 - 1
08.05
Koeppchen
2 - 0
Munsbach - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%23
Beraberlik
7
%32
Mağlubiyet
10
%45
2
%18
6
%55
3
%27
Koeppchen - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
10
%45
Beraberlik
3
%14
Mağlubiyet
9
%41
4
%36
2
%18
5
%45
Munsbach - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
22
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
11
%100
0
%0
Koeppchen - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
22
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
11
%100
0
%0
Munsbach - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%23
xx
7
%32
x2
10
%45
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%18
6
%55
3
%27
0
%0
0
%0
0
%0
Koeppchen - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
9
%41
xx
3
%14
x2
10
%45
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%36
2
%18
5
%45
0
%0
0
%0
0
%0
Munsbach - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Koeppchen - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri



