Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Munsbach Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
11.10
Clemency
2 - 1
18.10
Munsbach
1 - 2
25.10
Mondorf-les-Bains
2 - 0
31.10
Pratzerthal-Redange
2 - 1
08.11
Munsbach
3 - 3
15.11
Flaxweiler-Beyren
3 - 2
22.11
Munsbach
4 - 0
29.11
Bettembourg
1 - 2
07.03
Munsbach
0 - 2
14.03
Sporting Bertrange
3 - 2
11.10
Sandweiler
1 - 0
18.10
CeBra
3 - 5
25.10
UNA Strassen
2 - 0
31.10
Clemency
3 - 2
08.11
Sandweiler
3 - 0
15.11
Rodange
1 - 1
22.11
Sandweiler
1 - 2
29.11
Sanem
1 - 5
07.03
Bettembourg
1 - 1
14.03
Sandweiler
3 - 0
Munsbach - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%40
Beraberlik
2
%13
Mağlubiyet
7
%47
3
%43
2
%29
2
%29
Sandweiler - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
10
%67
Beraberlik
3
%20
Mağlubiyet
2
%13
4
%50
3
%38
1
%13
Munsbach - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Sandweiler - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Munsbach - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%40
xx
2
%13
x2
7
%47
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%43
2
%29
2
%29
0
%0
0
%0
0
%0
Sandweiler - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%13
xx
3
%20
x2
10
%67
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%50
3
%38
1
%13
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Munsbach - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Sandweiler - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



