Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(National Assembly Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
02.12
National Assembly
0 - 0
03.03
Forest Rangers
1 - 1
10.03
National Assembly
0 - 1
18.03
City of Lusaka
1 - 1
24.03
National Assembly
1 - 3
01.04
National Assembly
2 - 0
07.04
Zesco United
1 - 0
09.04
National Assembly
0 - 0
15.04
Konkola Blades
0 - 0
22.04
Nakambala Leopards
2 - 0
02.12
Zesco United
1 - 0
03.03
Kabwe Warriors
1 - 1
10.03
Young Arrows
2 - 2
18.03
Kabwe Warriors
3 - 1
24.03
Zesco United
2 - 0
01.04
Roan United
1 - 1
07.04
Kabwe Warriors
2 - 0
09.04
Nakambala Leopards
1 - 0
15.04
Kabwe Warriors
2 - 1
22.04
Kabwe Warriors
1 - 0
National Assembly - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
1
%11
Beraberlik
4
%44
Mağlubiyet
4
%44
1
%25
1
%25
2
%50
Warriors - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%44
Beraberlik
3
%33
Mağlubiyet
2
%22
0
%0
2
%50
2
%50
National Assembly - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
9
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
Warriors - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
9
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
National Assembly - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%11
xx
4
%44
x2
4
%44
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%25
1
%25
2
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Warriors - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%22
xx
3
%33
x2
4
%44
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%50
2
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
National Assembly - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
0
1
15 - 30
1
0
1
30 - 45
1
0
1
45 - 60
1
0
1
60 - 75
1
1
2
75 - 90
0
2
2
Warriors - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
2
2
15 - 30
0
1
1
30 - 45
0
1
1
45 - 60
2
2
4
60 - 75
1
1
2
75 - 90
1
1
2
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler



