Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Nevers Challuy Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
02.10
Nevers Challuy
0 - 0
16.10
Châlon-sur-Saône II
2 - 2
23.10
Nevers Challuy
2 - 1
30.10
Sud Foot 71
0 - 3
06.11
Nevers Challuy
2 - 1
13.11
Nevers Challuy
3 - 1
27.11
Nevers Challuy
5 - 0
04.12
Nevers Challuy
0 - 2
12.02
Nevers Banlay
2 - 0
26.02
Nevers Challuy
2 - 1
02.10
Châlon-sur-Saône II
0 - 0
16.10
Châlon-sur-Saône II
2 - 2
23.10
Sud Foot 71
0 - 2
30.10
Châlon-sur-Saône II
2 - 2
06.11
AVS Fourchambault
2 - 3
13.11
Châlon-sur-Saône II
1 - 1
27.11
Sanvignes B
0 - 2
04.12
Châlon-sur-Saône II
0 - 2
19.02
Dun Sornin Chauffailles
0 - 0
26.02
Châlon-sur-Saône II
0 - 0
Nevers Challuy - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%67
Beraberlik
2
%17
Mağlubiyet
2
%17
6
%75
1
%13
1
%13
Châlon-sur-Saône II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%33
Beraberlik
6
%50
Mağlubiyet
2
%17
3
%60
1
%20
1
%20
Nevers Challuy - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Châlon-sur-Saône II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Nevers Challuy - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%67
xx
2
%17
x2
2
%17
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%75
1
%13
1
%13
0
%0
0
%0
0
%0
Châlon-sur-Saône II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%17
xx
6
%50
x2
4
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%60
1
%20
1
%20
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Nevers Challuy - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Châlon-sur-Saône II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



