Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Nogent-sur-Oise Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
07.05
Nogent-sur-Oise
7 - 1
14.05
Chevrières Grandfresnoy
0 - 2
21.05
Gamaches
0 - 0
04.06
Nogent-sur-Oise
3 - 3
11.06
Porto Amiens
2 - 3
10.09
Nogent-sur-Oise
4 - 1
24.09
Beauvais II
0 - 3
08.10
Nogent-sur-Oise
1 - 1
22.10
Gamaches
1 - 2
05.11
Nogent-sur-Oise
1 - 1
07.05
Saint-Maximin
1 - 0
14.05
SC Abbeville
2 - 1
21.05
Saint-Nicolas-lez-Arras
1 - 2
04.06
SC Abbeville
2 - 2
11.06
Montataire
3 - 1
10.09
Montataire
0 - 3
24.09
SC Abbeville
3 - 1
08.10
Gouvieux
1 - 1
22.10
SC Abbeville
1 - 3
05.11
Noyelles-sous-Lens
0 - 1
Nogent-sur-Oise - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
3
%60
Beraberlik
2
%40
Mağlubiyet
0
%0
1
%33
2
%67
0
%0
SC Abbeville - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
3
%60
Beraberlik
1
%20
Mağlubiyet
1
%20
2
%67
1
%33
0
%0
Nogent-sur-Oise - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
5
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
3
%100
0
%0
SC Abbeville - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
5
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
3
%100
0
%0
Nogent-sur-Oise - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%60
xx
2
%40
x2
0
%0
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%33
2
%67
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
SC Abbeville - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%20
xx
1
%20
x2
3
%60
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%67
1
%33
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Nogent-sur-Oise - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
SC Abbeville - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



