Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Obercorn Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
10.12
Munsbach
4 - 0
22.02
Jeunesse Junglinster
2 - 0
01.03
Obercorn
2 - 3
08.03
Les Amis de la Moselle Remerschen
0 - 3
15.03
Obercorn
0 - 5
22.03
Daring Echternach
6 - 1
29.03
Obercorn
1 - 1
04.04
Blo-Wäiss Izeg
1 - 1
12.04
Obercorn
2 - 3
19.04
Sporting Bertrange
1 - 2
10.12
Red Star Merl-Belair
0 - 4
22.02
Blo-Wäiss Izeg
2 - 1
01.03
Red Star Merl-Belair
0 - 1
08.03
FC Syra Mensdorf
3 - 0
15.03
Red Star Merl-Belair
4 - 1
22.03
Kopstal 33
1 - 3
29.03
Red Star Merl-Belair
3 - 2
04.04
URB
7 - 0
12.04
Red Star Merl-Belair
4 - 1
19.04
Sandweiler
3 - 1
Obercorn - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%17
Beraberlik
7
%29
Mağlubiyet
13
%54
2
%17
4
%33
6
%50
RS Merl-Belair - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%33
Beraberlik
3
%13
Mağlubiyet
13
%54
2
%17
3
%25
7
%58
Obercorn - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
24
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
RS Merl-Belair - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
24
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Obercorn - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%17
xx
7
%29
x2
13
%54
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%17
4
%33
6
%50
0
%0
0
%0
0
%0
RS Merl-Belair - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
13
%54
xx
3
%13
x2
8
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%17
3
%25
7
%58
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Obercorn - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
RS Merl-Belair - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



