Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Pedras Salgadas Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
11.02
Camara de Lobos
2 - 1
18.02
Pedras Salgadas
0 - 2
25.02
Minas de Argozelo
1 - 1
04.03
Pedras Salgadas
2 - 0
11.03
Atlético Arcos
2 - 1
18.03
Pedras Salgadas
0 - 1
25.03
Bragança
1 - 1
31.03
Pedras Salgadas
0 - 1
08.04
AD Oliveirense
0 - 1
15.04
Fafe
3 - 0
11.02
Mirandela
1 - 0
18.02
Merelinense
9 - 2
25.02
Fafe
0 - 1
04.03
Merelinense
3 - 0
11.03
Montalegre
2 - 0
18.03
Merelinense
1 - 0
25.03
Minas de Argozelo
0 - 6
31.03
Merelinense
3 - 1
08.04
Bragança
2 - 1
15.04
Merelinense
3 - 3
P Salgadas - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
10
%34
Beraberlik
8
%28
Mağlubiyet
11
%38
7
%50
4
%29
3
%21
Merelinense - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
14
%48
Beraberlik
8
%28
Mağlubiyet
7
%24
5
%36
3
%21
6
%43
P Salgadas - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%28
Beraberlik
8
%28
Mağlubiyet
13
%45
5
%36
3
%21
6
%43
Merelinense - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
14
%48
Beraberlik
9
%31
Mağlubiyet
6
%21
4
%29
5
%36
5
%36
P Salgadas - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
7
%24
1x
0
%0
12
1
%3
x1
2
%7
xx
3
%10
x2
3
%10
21
1
%3
2x
5
%17
22
7
%24
5
%36
0
%0
0
%0
1
%7
2
%14
0
%0
1
%7
2
%14
3
%21
Merelinense - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
5
%17
1x
1
%3
12
0
%0
x1
1
%3
xx
4
%14
x2
4
%14
21
1
%3
2x
3
%10
22
10
%34
4
%29
0
%0
0
%0
1
%7
3
%21
1
%7
0
%0
0
%0
5
%36
Maç Başına Ortalamalar
P Salgadas - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
2
3
5
15 - 30
2
3
5
30 - 45
6
6
12
45 - 60
3
0
3
60 - 75
3
1
4
75 - 90
4
2
6
Merelinense - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
2
2
4
15 - 30
1
2
3
30 - 45
3
3
6
45 - 60
4
2
6
60 - 75
4
2
6
75 - 90
4
1
5
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
İlk 11
Rating
Yedekler
Rating
İlk 11
Rating
Yedekler
Rating
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler
hakem istatistikleri
Sezon
Lig
Tarih
Maç
İY



