Sezon İstatistikleri
Pau
Pau - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:2
Oran:
3.03
%100
Beraberlik:0
Oran:
3.37
%0
Mağlubiyet:0
Oran:
1.77
%0
Lorient
Lorient - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:1
Oran:
1.77
%34
Beraberlik:1
Oran:
3.37
%33
Mağlubiyet:1
Oran:
3.03
%33
Pau
Pau - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:2
Oran:
3.49
%100
Beraberlik:0
Oran:
2.13
%0
Mağlubiyet:0
Oran:
2.31
%0
Lorient
Lorient - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:0
Oran:
2.31
%0
Beraberlik:1
Oran:
2.13
%33
Mağlubiyet:2
Oran:
3.49
%67
Pau
Pau - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:2
Oran:
-
%100
Lorient
Lorient - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:0
Oran:
-
%0
Üst:3
Oran:
-
%100
Pau
Pau - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:1
Oran:
10.20
%0
Üst:1
Oran:
-
%100
Lorient
Lorient - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:2
Oran:
10.20
%67
Üst:1
Oran:
-
%33
Pau
Pau - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:1
Oran:
2.01
%50
Üst:1
Oran:
1.44
%50
Lorient
Lorient - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:3
Oran:
2.01
%100
Üst:0
Oran:
1.44
%0
Pau
Pau - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
1.34
%100
Üst:0
Oran:
2.24
%0
Lorient
Lorient - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:3
Oran:
1.34
%100
Üst:0
Oran:
2.24
%0
Pau
Pau - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
1.07
%100
Üst:0
Oran:
3.94
%0
Lorient
Lorient - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:3
Oran:
1.07
%100
Üst:0
Oran:
3.94
%0
Pau
Pau - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:2
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
Lorient
Lorient - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:3
Oran:
-
%100
Üst:0
Oran:
-
%0
Pau
Pau - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:0
Oran:
1.40
%0
Yok:2
Oran:
2.09
%75
Lorient
Lorient - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:1
Oran:
1.40
%33
Yok:2
Oran:
2.09
%67
Maç Başına Ortalamalar
12.2
Şut
15.4
5.4
Korner
11.2
3
Ofsayt
2.4
12.2
Faul
11.2
Pau
Pau - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
1
0
1
15 - 30
0
0
0
30 - 45
1
0
1
45 - 60
0
0
0
60 - 75
2
0
2
75 - 90
0
0
0
FC Lorient
Lorient - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
1
1
30 - 45
0
1
1
45 - 60
0
0
0
60 - 75
1
0
1
75 - 90
1
0
1
Kazanma Farkları
1
1 Fark
2
0
2 Fark
1
1
3+ Fark
0
Kaybetme Farkları
1
1 Fark
1
0
2 Fark
0
0
3+ Fark
0
Sıradaki Gol
2
0 - 0
3
3
0 - 1
1
1
1 - 0
1
1
1 - 1
1
0
0 - 2
0
1
2 - 0
0
Pau
Pau
Lorient
FC Lorient
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
0
1 - 4
1
0
5 - 9
0
0
10 - 14
1
2
15 - 18
1
Pau
Pau
Lorient
FC Lorient
En Golcüler
En Çok Forma Giyenler
Sahadan