Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Pornic Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
05.02
Chapelle-des-Marais
3 - 0
26.02
Pornic
2 - 1
05.03
Fontenay II
1 - 1
19.03
Pornic
3 - 1
26.03
Challans II
1 - 3
02.04
Pornic
3 - 2
16.04
La Baule
2 - 1
22.04
RC Cholet
5 - 0
07.05
Pornic
0 - 1
13.05
Luçon
4 - 1
12.11
Pornic
v
14.04
Pornic
v
19.05
Chapelle-des-Marais
v
29.01
La Baule
3 - 0
05.02
Chapelle-des-Marais
3 - 0
25.02
Luçon
1 - 1
05.03
Chapelle-des-Marais
1 - 4
19.03
Chapelle-des-Marais
2 - 2
02.04
Chapelle-des-Marais
4 - 0
16.04
Saint-Pierre-Montlimart
1 - 1
23.04
Chapelle-des-Marais
0 - 0
07.05
Blain
3 - 2
14.05
Chapelle-des-Marais
5 - 2
12.11
Chapelle-des-Marais
v
14.04
Chapelle-des-Marais
v
19.05
Chapelle-des-Marais
v
Pornic - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%40
Beraberlik
2
%10
Mağlubiyet
10
%50
6
%60
0
%0
4
%40
Chapelle-des-M - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%42
Beraberlik
6
%32
Mağlubiyet
5
%26
2
%22
3
%33
4
%44
Pornic - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
20
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
10
%100
0
%0
Chapelle-des-M - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
19
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
9
%100
0
%0
Pornic - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%40
xx
2
%10
x2
10
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%60
0
%0
4
%40
0
%0
0
%0
0
%0
Chapelle-des-M - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%26
xx
6
%32
x2
8
%42
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%22
3
%33
4
%44
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Pornic - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Chapelle-des-M - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



