Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Pro Patria Wingles Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.10
Saint-Quentin II
3 - 5
23.10
Pro Patria Wingles
4 - 1
06.11
Liévin Diana
1 - 4
13.11
Pro Patria Wingles
1 - 2
27.11
Bohain RC
4 - 5
11.12
Anzin
1 - 0
29.01
Pro Patria Wingles
4 - 0
12.02
Les Epis
3 - 4
26.02
Pro Patria Wingles
0 - 4
19.03
Liébaut Béthune
2 - 1
04.06
Pro Patria Wingles
v
11.06
Marles les Mines
v
08.10
Courcelles-les-Lens
v
16.10
Itancourt Neuville B
1 - 1
23.10
Liévin Diana
0 - 3
06.11
Arras II
2 - 0
13.11
Anzin
1 - 1
27.11
Escaudoeuvres B
0 - 4
11.12
Anzin
1 - 0
29.01
Anzin
1 - 2
12.02
Marles les Mines
0 - 1
26.02
Anzin
1 - 1
19.03
Saint-Quentin II
1 - 2
04.06
Anzin
v
11.06
Vermelles
v
28.04
Anzin
v
Pro Patria Wingles - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%58
Beraberlik
1
%8
Mağlubiyet
4
%33
3
%60
0
%0
2
%40
Anzin - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%50
Beraberlik
3
%25
Mağlubiyet
3
%25
5
%71
1
%14
1
%14
Pro Patria Wingles - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Anzin - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
12
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Pro Patria Wingles - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%58
xx
1
%8
x2
4
%33
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%60
0
%0
2
%40
0
%0
0
%0
0
%0
Anzin - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%25
xx
3
%25
x2
6
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%71
1
%14
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Pro Patria Wingles - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Anzin - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



