Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Quetigny II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
06.11
Saint-Benin
4 - 0
13.11
Quetigny II
1 - 3
27.11
Fontaine-les-Dijon
3 - 1
04.12
Quetigny II
3 - 0
11.12
Avallonnais
0 - 0
26.02
Quetigny II
0 - 2
04.03
Sud Nivernais
4 - 1
19.03
Le Breuil
1 - 1
26.03
Quetigny II
1 - 2
02.04
AS Magny
4 - 2
06.11
Saint-Benin
4 - 0
13.11
Auxerre D
0 - 0
27.11
Saint-Benin
0 - 1
04.12
Saint-Benin
3 - 1
11.12
FC Nevers
1 - 0
26.02
Saint-Benin
1 - 1
05.03
Avallonnais
3 - 0
19.03
Saint-Benin
1 - 0
26.03
Le Creusot
3 - 0
02.04
Saint-Benin
1 - 0
Quetigny II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
5
%31
Beraberlik
3
%19
Mağlubiyet
8
%50
3
%38
1
%13
4
%50
Saint-Benin - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%31
Beraberlik
3
%19
Mağlubiyet
8
%50
0
%0
2
%29
5
%71
Quetigny II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
16
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Saint-Benin - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
16
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Quetigny II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%31
xx
3
%19
x2
8
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%38
1
%13
4
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Saint-Benin - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%50
xx
3
%19
x2
5
%31
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
5
%71
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Quetigny II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Saint-Benin - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



