Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Racing Waregem Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
04.10
Racing Waregem
4 - 0
11.10
Zwevegem Sport
1 - 2
18.10
Racing Waregem
5 - 0
25.10
Racing Waregem
3 - 2
01.11
Oostkamp
0 - 4
08.11
Racing Waregem
1 - 1
15.11
Meulebeke
0 - 3
22.11
Racing Waregem
0 - 3
29.11
Wielsbeke
0 - 3
06.12
Racing Waregem
5 - 0
03.10
Eendracht Wervik
5 - 1
11.10
Luingnois
0 - 1
18.10
Blauwvoet Otegem
0 - 0
25.10
Westkapelle
1 - 0
01.11
Luingnois
0 - 2
08.11
Kortemark
1 - 1
15.11
Luingnois
0 - 2
22.11
Vlamertinge
3 - 3
29.11
Luingnois
3 - 4
06.12
Zwevegem Sport
1 - 0
Racing Waregem - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
11
%73
Beraberlik
2
%13
Mağlubiyet
2
%13
5
%63
1
%13
2
%25
Luingnois - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
1
%7
Beraberlik
4
%27
Mağlubiyet
10
%67
0
%0
3
%38
5
%63
Racing Waregem - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Luingnois - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Racing Waregem - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
11
%73
xx
2
%13
x2
2
%13
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%63
1
%13
2
%25
0
%0
0
%0
0
%0
Luingnois - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%67
xx
4
%27
x2
1
%7
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%38
5
%63
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Racing Waregem - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Luingnois - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



