Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Racing Waregem Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
30.08
Luingnois
1 - 4
06.09
Racing Waregem
5 - 2
13.09
Kortemark
0 - 4
20.09
Racing Waregem
2 - 4
27.09
Vlamertinge
1 - 1
04.10
Racing Waregem
4 - 0
11.10
Zwevegem Sport
1 - 2
18.10
Racing Waregem
5 - 0
25.10
Racing Waregem
3 - 2
01.11
Oostkamp
0 - 4
29.08
Eendracht Wervik
2 - 0
06.09
Sassport Boezinge
1 - 0
13.09
Blauwvoet Otegem
0 - 3
20.09
Sassport Boezinge
3 - 0
27.09
Wingene
1 - 0
04.10
Sassport Boezinge
2 - 3
11.10
Oostnieuwkerke
0 - 1
18.10
Sassport Boezinge
3 - 1
25.10
De Ruiter Roeselare
0 - 2
01.11
Sassport Boezinge
1 - 2
Racing Waregem - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%80
Beraberlik
1
%10
Mağlubiyet
1
%10
4
%80
0
%0
1
%20
Sassport - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%60
Beraberlik
0
%0
Mağlubiyet
4
%40
3
%60
0
%0
2
%40
Racing Waregem - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
10
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Sassport - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
10
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
5
%100
0
%0
Racing Waregem - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%80
xx
1
%10
x2
1
%10
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%80
0
%0
1
%20
0
%0
0
%0
0
%0
Sassport - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%40
xx
0
%0
x2
6
%60
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%60
0
%0
2
%40
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Racing Waregem - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Sassport - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



