Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Radnički Šid Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
01.04
Radnički Šid
0 - 0
04.04
Vršac
0 - 0
11.04
Radnički Šid
0 - 1
18.04
Mladost Bački Jarak
0 - 0
25.04
Radnički Šid
0 - 2
29.04
Big Bul
3 - 2
02.05
Radnički Šid
1 - 1
10.05
Spartak Debeljača
5 - 1
16.05
Radnički Šid
1 - 1
20.05
Tekstilac Odžaci
3 - 0
01.04
Sloga Temerin
1 - 1
04.04
Metalac Futog
0 - 0
11.04
Sloga Temerin
2 - 1
18.04
Backa Palanka
1 - 0
25.04
Sloga Temerin
0 - 0
29.04
Palić
2 - 1
02.05
Sloga Temerin
3 - 1
09.05
FK Sloven Ruma
3 - 3
16.05
Radnički Nova Pazova
3 - 0
20.05
Sloga Temerin
1 - 1
Radnički Šid - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
10
%36
Beraberlik
8
%29
Mağlubiyet
10
%36
7
%50
5
%36
2
%14
Sloga Temerin - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%25
Beraberlik
12
%43
Mağlubiyet
9
%32
0
%0
5
%36
9
%64
Radnički Šid - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
28
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
14
%100
0
%0
Sloga Temerin - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
28
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
14
%100
0
%0
Radnički Šid - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%36
xx
8
%29
x2
10
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
7
%50
5
%36
2
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Sloga Temerin - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
9
%32
xx
12
%43
x2
7
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%36
9
%64
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Radnički Šid - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Sloga Temerin - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



