Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Ranger's Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
22.04
Inter Club
5 - 5
30.09
Ranger's
2 - 3
07.10
Penya Encarnada
0 - 4
14.10
Ranger's
0 - 4
21.10
Atlètic Club Escaldes
3 - 3
28.10
Ranger's
1 - 8
11.11
Casa Estrella de Benfica
3 - 0
18.11
Ranger's
0 - 3
25.11
FC Santa Coloma II
3 - 1
02.12
Ordino
7 - 0
06.05
Principat II
0 - 0
30.09
Principat II
2 - 2
07.10
Lusitanos II
4 - 0
14.10
Principat II
5 - 1
21.10
Extremenya
2 - 1
28.10
Principat II
4 - 3
11.11
UE Santa Coloma II
2 - 0
18.11
Principat II
5 - 3
25.11
La Massana
1 - 1
02.12
Principat II
4 - 2
Ranger's - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
1
%11
Beraberlik
1
%11
Mağlubiyet
7
%78
0
%0
0
%0
4
%100
Principat II - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
4
%44
Beraberlik
2
%22
Mağlubiyet
3
%33
0
%0
1
%25
3
%75
Ranger's - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
9
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
Principat II - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
9
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
Ranger's - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
1
%11
xx
1
%11
x2
7
%78
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
0
%0
0
%0
Principat II - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%33
xx
2
%22
x2
4
%44
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%25
3
%75
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Ranger's - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Principat II - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



