Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Rapid Bükreş II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
16.03
Afumati
0 - 1
23.03
Rapid Bükreş II
2 - 2
30.03
Baloteşti
4 - 1
03.04
Rapid Bükreş II
3 - 3
06.04
Voluntari
0 - 1
13.04
Rapid Bükreş II
3 - 0
20.04
Unirea Slobozia
3 - 1
24.04
Rapid Bükreş II
2 - 0
27.04
Eforie
v
04.05
Rapid Bükreş II
1 - 2
16.03
Baloteşti
0 - 2
23.03
Ştefăneşti
0 - 1
30.03
Voluntari
1 - 1
03.04
Ştefăneşti
1 - 1
06.04
Unirea Slobozia
1 - 0
13.04
Ştefăneşti
3 - 0
20.04
Eforie
v
24.04
Ştefăneşti
1 - 2
04.05
Tunari
1 - 1
11.05
Ştefăneşti
3 - 1
Rapid II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%29
Beraberlik
4
%17
Mağlubiyet
13
%54
3
%25
4
%33
5
%42
Ştefaneşti - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
12
%50
Beraberlik
7
%29
Mağlubiyet
5
%21
6
%50
4
%33
2
%17
Rapid II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
24
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Ştefaneşti - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
24
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
12
%100
0
%0
Rapid II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%29
xx
4
%17
x2
13
%54
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%25
4
%33
5
%42
0
%0
0
%0
0
%0
Ştefaneşti - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
5
%21
xx
7
%29
x2
12
%50
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
6
%50
4
%33
2
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Rapid II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Ştefaneşti - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



