Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(RC Calais II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
29.10
Longuenesse
2 - 1
05.11
Grande Synthe II
7 - 1
28.01
Coquelles
2 - 0
11.02
RC Calais II
1 - 1
18.02
ES Arques
2 - 2
25.02
RC Calais II
1 - 0
03.03
RC Calais II
4 - 2
10.03
Marck II
0 - 0
24.03
RC Calais II
2 - 0
07.04
FC La Madeleine
1 - 1
22.10
Wavrin
1 - 3
29.10
Longuenesse
2 - 1
28.01
Marck II
1 - 2
11.02
Coquelles
2 - 2
18.02
Longuenesse
3 - 1
25.02
ES Calaisis Coulogne
1 - 2
03.03
FC La Madeleine
3 - 1
10.03
Longuenesse
4 - 0
24.03
Bourbourg
3 - 0
07.04
Longuenesse
2 - 0
RC Calais II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%36
Beraberlik
4
%36
Mağlubiyet
3
%27
3
%75
1
%25
0
%0
Longuenesse - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
8
%73
Beraberlik
1
%9
Mağlubiyet
2
%18
3
%50
1
%17
2
%33
RC Calais II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
Longuenesse - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
RC Calais II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%36
xx
4
%36
x2
3
%27
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%75
1
%25
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
Longuenesse - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%18
xx
1
%9
x2
8
%73
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%50
1
%17
2
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
RC Calais II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Longuenesse - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



