Sport Recife - Maç Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
2.55
%
Beraberlik:
Oran:
2.50
%
Mağlubiyet:
Oran:
2.30
%
Ceara CE - Maç Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
2.30
%
Beraberlik:
Oran:
2.50
%
Mağlubiyet:
Oran:
2.55
%
Recife - İlk Yarı Sonucu
(İç Saha)
Galibiyet:
Oran:
3.20
%
Beraberlik:
Oran:
1.65
%
Mağlubiyet:
Oran:
2.95
%
Ceara CE - İlk Yarı Sonucu
(Deplasman)
Galibiyet:
Oran:
2.95
%
Beraberlik:
Oran:
1.65
%
Mağlubiyet:
Oran:
3.20
%
Recife - 0.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Ceara CE - 0.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Recife - 1.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
3.75
%
Üst:
Oran:
1.08
%
Ceara CE - 1.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
3.75
%
Üst:
Oran:
1.08
%
Recife - 2.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.30
%
Üst:
Oran:
2.30
%
Ceara CE - 2.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.30
%
Üst:
Oran:
2.30
%
Recife - 3.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
1.08
%
Üst:
Oran:
3.60
%
Ceara CE - 3.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
1.08
%
Üst:
Oran:
3.60
%
Recife - 4.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Ceara CE - 4.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Recife - 5.5 Üst
(İç Saha)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Ceara CE - 5.5 Üst
(Deplasman)
Alt:
Oran:
-
%
Üst:
Oran:
-
%
Recife - Karşılıklı Gol
(İç Saha)
Var:
Oran:
1.95
%
Yok:
Oran:
1.45
%75
Ceara CE - Karşılıklı Gol
(Deplasman)
Var:
Oran:
1.95
%
Yok:
Oran:
1.45
%
Maç Başına Ortalamalar
Recife - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Ceara CE - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Kazanma Farkları
Kaybetme Farkları
Sıradaki Gol
0
0 - 0
0
0
0 - 1
0
0
1 - 0
0
0
1 - 1
0
0
0 - 2
0
0
2 - 0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
En Golcüler
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.

