Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Rieux Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
06.11
Rieux
1 - 0
13.11
Basse-Vilaine
1 - 1
27.11
Rieux
3 - 1
11.12
Rieux
2 - 2
18.12
Redon FCAV B
1 - 1
15.01
Guer Enfants
1 - 1
22.01
Questembert
1 - 1
05.02
Rieux
1 - 0
12.02
Sarzeau
1 - 2
26.02
Rieux
3 - 1
23.04
Rieux
v
26.11
Landaul
v
10.12
Sarzeau
v
06.11
Guer Enfants
1 - 0
13.11
Lieuron
2 - 0
27.11
Guer Enfants
3 - 1
04.12
Basse-Vilaine
3 - 0
11.12
Guer Enfants
0 - 4
15.01
Guer Enfants
1 - 1
22.01
Ruffiac-Malestroit
1 - 2
05.02
Guer Enfants
0 - 1
12.02
La Patriote Malansac
2 - 0
26.02
Guer Enfants
3 - 3
26.11
TA Rennes C
v
10.12
Lieuron
v
21.01
Guichen B
v
Guer Enfants - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%40
Beraberlik
2
%13
Mağlubiyet
7
%47
3
%43
0
%0
4
%57
Rieux - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Guer Enfants - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
15
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Rieux - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%53
xx
6
%40
x2
1
%7
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%71
1
%14
1
%14
0
%0
0
%0
0
%0
Guer Enfants - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%47
xx
2
%13
x2
6
%40
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%43
0
%0
4
%57
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Rieux - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Guer Enfants - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



