Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Rydalmere Lions Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
2026
21.02.2026
Macarthur Rams
3 - 3
-
2025
26.07.2025
Macarthur Rams
1 - 0
-
2025
12.04.2025
Rydalmere
4 - 1
-
2024
20.07.2024
Macarthur Rams
1 - 3
-
2024
13.04.2024
Rydalmere
1 - 2
-
2023
01.07.2023
Macarthur Rams
0 - 2
-
2023
18.03.2023
Rydalmere
2 - 0
-
2022
27.08.2022
Rydalmere
2 - 3
2 - 2
2022
06.08.2022
Rydalmere
1 - 2
-
2022
21.05.2022
Macarthur Rams
2 - 1
-
14.03
Rydalmere Lions
2 - 3
20.03
Rydalmere Lions
1 - 0
28.03
Mt Druitt Town
0 - 1
31.03
Earlwood Wanderers
2 - 0
04.04
Rydalmere Lions
1 - 1
11.04
Rydalmere Lions
3 - 1
18.04
Newcastle Jets II
1 - 2
25.04
Rydalmere Lions
0 - 0
01.05
Prospect United
2 - 2
09.05
Rydalmere Lions
1 - 2
13.06
Bulls Academy
v
20.06
Rydalmere Lions
v
26.06
Blacktown Spartans
v
18.03
Glory
3 - 3
21.03
Inter Lions
0 - 1
28.03
Bankstown City Lions
1 - 0
04.04
Macarthur Rams
3 - 0
07.04
Macarthur Rams
0 - 1
11.04
Hurstville
2 - 0
18.04
Macarthur Rams
1 - 0
25.04
Macarthur Rams
0 - 2
01.05
Blacktown Spartans
0 - 1
09.05
Macarthur Rams
2 - 2
13.06
Macarthur Rams
v
20.06
Newcastle Jets II
v
27.06
Macarthur Rams
v
Rydalmere - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%43
Beraberlik
6
%43
Mağlubiyet
2
%14
3
%38
3
%38
2
%25
Macarthur Rams - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
6
%43
Beraberlik
4
%29
Mağlubiyet
4
%29
3
%43
1
%14
3
%43
Rydalmere - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Macarthur Rams - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Rydalmere - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%43
xx
6
%43
x2
2
%14
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%38
3
%38
2
%25
0
%0
0
%0
0
%0
Macarthur Rams - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%29
xx
4
%29
x2
6
%43
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%43
1
%14
3
%43
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Rydalmere - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
2
0
2
15 - 30
1
1
2
30 - 45
1
1
2
45 - 60
0
1
1
60 - 75
1
0
1
75 - 90
1
1
2
Macarthur Rams - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
1
1
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
1
0
1
60 - 75
0
1
1
75 - 90
0
1
1
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



