Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Saint-Quentin II Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
29.10
Saint-Quentin II
1 - 0
05.11
Saint-Quentin II
0 - 0
28.01
La Montoye
1 - 1
11.02
Saint-Quentin II
3 - 4
18.02
Margny-lès-Compiègne
1 - 2
25.02
Camon B
5 - 2
03.03
Saint-Quentin II
4 - 1
10.03
Saint-Quentin II
2 - 0
24.03
Liancourt Clermont
2 - 1
07.04
Saint-Quentin II
2 - 0
26.05
Crepy-en-Valois
v
08.09
Saint-Quentin II
v
12.11
Camon B
0 - 2
26.11
Margny-lès-Compiègne
5 - 2
28.01
Camon B
4 - 1
11.02
Chauny
4 - 3
18.02
Château-Thierry Etampes
0 - 0
25.02
Camon B
5 - 2
03.03
Camon B
2 - 0
10.03
La Montoye
1 - 2
24.03
Camon B
1 - 3
07.04
Saint-Just-en-Chaussée
2 - 1
26.05
Camon B
v
02.06
Montdidier
v
Saint-Quentin II - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
6
%55
Beraberlik
2
%18
Mağlubiyet
3
%27
4
%67
1
%17
1
%17
Camon B - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
5
%36
Beraberlik
1
%7
Mağlubiyet
8
%57
2
%25
1
%13
5
%63
Saint-Quentin II - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
11
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
6
%100
0
%0
Camon B - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
14
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
8
%100
0
%0
Saint-Quentin II - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%55
xx
2
%18
x2
3
%27
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%67
1
%17
1
%17
0
%0
0
%0
0
%0
Camon B - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%57
xx
1
%7
x2
5
%36
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%25
1
%13
5
%63
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Saint-Quentin II - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Camon B - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



