Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Sainte-Maxime Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
14.05
Vence
0 - 3
21.05
Sainte-Maxime
3 - 1
27.08
RC Grasse
2 - 1
10.09
Sainte-Maxime
1 - 1
24.09
Vence
2 - 1
08.10
Sainte-Maxime
3 - 1
22.10
Luynes
2 - 0
29.10
Sainte-Maxime
0 - 1
05.11
Nice II
2 - 1
12.11
SMUC
2 - 3
14.05
Arles
1 - 1
21.05
Saint-Zacharie
7 - 0
27.08
Marignane Gignac CB II
1 - 0
10.09
Saint-Zacharie
2 - 2
24.09
RC Grasse
0 - 1
08.10
Saint-Zacharie
1 - 1
22.10
Vence
3 - 1
29.10
Saint-Zacharie
0 - 0
05.11
Luynes
3 - 1
12.11
Saint-Zacharie
2 - 1
Sainte-Maxime - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
2
%25
Beraberlik
1
%13
Mağlubiyet
5
%63
1
%33
1
%33
1
%33
Saint-Zacharie - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
2
%25
Beraberlik
3
%38
Mağlubiyet
3
%38
1
%25
0
%0
3
%75
Sainte-Maxime - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
8
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
3
%100
0
%0
Saint-Zacharie - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
8
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
4
%100
0
%0
Sainte-Maxime - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
2
%25
xx
1
%13
x2
5
%63
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%33
1
%33
1
%33
0
%0
0
%0
0
%0
Saint-Zacharie - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
3
%38
xx
3
%38
x2
2
%25
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
1
%25
0
%0
3
%75
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Sainte-Maxime - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Saint-Zacharie - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



