Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Salésienne Paris Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
23.10
Stains
2 - 2
06.11
Salésienne Paris
2 - 2
13.11
Salésienne Paris
1 - 3
27.11
Vaires
5 - 0
04.12
Salésienne Paris
3 - 5
11.12
Saint-Ouen-l'Aumône II
4 - 4
15.01
Salésienne Paris
3 - 2
22.01
Val D'Europe
1 - 1
05.02
Les Lilas II
2 - 4
12.02
Salésienne Paris
2 - 3
08.10
Ermont
v
05.11
Goussainville
v
26.11
Houilles II
v
23.10
Val D'Europe
2 - 4
06.11
Montfermeil
1 - 0
13.11
Torcy II
2 - 1
27.11
Val D'Europe
0 - 4
04.12
Les Lilas II
3 - 1
11.12
Val D'Europe
0 - 0
15.01
Olympique Pantin
1 - 1
22.01
Val D'Europe
1 - 1
05.02
Val D'Europe
1 - 1
12.02
Garges
5 - 2
Salésienne Paris - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
4
%31
Beraberlik
4
%31
Mağlubiyet
5
%38
2
%29
1
%14
4
%57
Val D'Europe - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
5
%38
Mağlubiyet
8
%62
0
%0
2
%29
5
%71
Salésienne Paris - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Val D'Europe - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
13
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
7
%100
0
%0
Salésienne Paris - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
4
%31
xx
4
%31
x2
5
%38
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
1
%14
4
%57
0
%0
0
%0
0
%0
Val D'Europe - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%62
xx
5
%38
x2
0
%0
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
2
%29
5
%71
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Salésienne Paris - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Val D'Europe - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Lig Sıralamasına Karşı Sonuçlar
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



