Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Sammaurese Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
11.11
Villafranca
1 - 2
15.11
Sammaurese
5 - 0
22.11
ASD Fortis Juventus 1909
3 - 3
29.11
Sammaurese
2 - 1
06.12
Alto Vicentino
3 - 0
13.12
Sammaurese
2 - 0
20.12
Parma
2 - 2
06.01
Romagna Centro
0 - 0
10.01
Sammaurese
2 - 2
17.01
Lentigione
0 - 1
15.11
Virtus Castelfranco
0 - 2
18.11
Virtus Castelfranco
2 - 1
22.11
Forli
4 - 2
29.11
Virtus Castelfranco
1 - 1
06.12
Romagna Centro
1 - 1
13.12
Virtus Castelfranco
1 - 0
20.12
Legnago Salus
1 - 1
06.01
Virtus Castelfranco
1 - 0
10.01
Imolese
3 - 2
17.01
Virtus Castelfranco
1 - 2
Sammaurese - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
8
%36
Beraberlik
7
%32
Mağlubiyet
7
%32
4
%36
2
%18
5
%45
Virtus Castelfranco - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
7
%32
Beraberlik
9
%41
Mağlubiyet
6
%27
3
%27
4
%36
4
%36
Sammaurese - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
22
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
11
%100
0
%0
Virtus Castelfranco - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
22
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
11
%100
0
%0
Sammaurese - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
8
%36
xx
7
%32
x2
7
%32
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
4
%36
2
%18
5
%45
0
%0
0
%0
0
%0
Virtus Castelfranco - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
6
%27
xx
9
%41
x2
7
%32
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
3
%27
4
%36
4
%36
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Sammaurese - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
Virtus Castelfranco - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



