Aralarındaki Maçlar(Tüm Maçlar)
Aralarındaki Maçlar(Santarcangelo Evindeki Maçlar)
Aralarındaki Maçlar
Sezon
Tarih
Maç
İY
20.01
Santarcangelo
1 - 2
27.01
Pro Vasto
2 - 2
02.02
Santarcangelo
2 - 4
09.02
Cesena
3 - 0
13.02
Santarcangelo
0 - 1
17.02
Castelfidardo Calcio
0 - 1
24.02
Santarcangelo
3 - 2
03.03
Avezzano
2 - 0
17.03
Santarcangelo
1 - 0
24.03
Matelica Calcio
1 - 1
20.01
Sammaurese
0 - 2
27.01
Olympia Agnonese
1 - 1
03.02
Sammaurese
1 - 0
09.02
SN Notaresco
3 - 2
13.02
Sammaurese
1 - 0
17.02
Sammaurese
0 - 2
24.02
Matelica Calcio
3 - 1
03.03
Sammaurese
1 - 1
17.03
Sangiustese
1 - 2
24.03
Sammaurese
0 - 3
Santarcangelo - Maç Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
7
%22
Beraberlik
11
%34
Mağlubiyet
14
%44
5
%31
3
%19
8
%50
Sammaurese - Maç Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
10
%31
Beraberlik
12
%38
Mağlubiyet
10
%31
5
%31
6
%38
5
%31
Santarcangelo - İlk Yarı Sonucu(İç Saha)Toplam
İç Saha
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
32
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
16
%100
0
%0
Sammaurese - İlk Yarı Sonucu(Deplasman)Toplam
Deplasman
Galibiyet
0
%0
Beraberlik
32
%100
Mağlubiyet
0
%0
0
%0
16
%100
0
%0
Santarcangelo - İY/MS(İç Saha)Toplam
İç Saha
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
7
%22
xx
11
%34
x2
14
%44
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%31
3
%19
8
%50
0
%0
0
%0
0
%0
Sammaurese - İY/MS(Deplasman)Toplam
Deplasman
11
0
%0
1x
0
%0
12
0
%0
x1
10
%31
xx
12
%38
x2
10
%31
21
0
%0
2x
0
%0
22
0
%0
0
%0
0
%0
0
%0
5
%31
6
%38
5
%31
0
%0
0
%0
0
%0
Maç Başına Ortalamalar
Santarcangelo - Gol dakikaları
(İç Saha)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
1
1
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
3
3
60 - 75
2
1
3
75 - 90
0
3
3
Sammaurese - Gol dakikaları
(Deplasman)
Dakika
Atılan
Yenilen
Toplam
0 - 15
0
0
0
15 - 30
0
0
0
30 - 45
0
0
0
45 - 60
0
0
0
60 - 75
0
0
0
75 - 90
0
0
0
oyuncu istatistikleri
En çok forma giyen oyuncular bulunamadı.



